Education and events     

               in permanent make up      

 

              

facebook facebook
         +420 774 058 550
         +420 608 260 868
         euromedprague@gmail.com

Nejčastější dotazy

Jaké je místo konání školicích  kurzů?

Školicí kurzy s počtem účastníků až 10 osob se budou konat ve škole pro permanentní make up a kosmetologie  EuroMed Prague na adrese:

 Holýšovská 2923/4, Praha 13, Stodůlky.

Kurzy s počtem účastníků 10 až 50 osob se konají v konferenčních místnostech spolupracujících s námi hotelů.

Důležité!!! Sledujte naše akce  v sekci Místo konání!

Jak dlouho trvá školeni?

Klasické školeni probíhá od 10.00 do 18.00

Co je zahrnuto v ceně školeni?

Kromě samotného školeni v ceně je oběd, 1-2 přestavky na občerstveni, , vysíláni na LCD obrazovku, materiály ke školení (sešity, skripty), spotřební materiál (pigmenty, latex), překlad do češtiny, angličtiny a ruštiny.

Starter Kit není součástí všech kurzu !!!

Co není zahrnuto v ceně školeni?

Náklady na školeni nezahrnují ubytování, transfer, použití strojku a jehel  naší školy, překlad do jiných jazyků kromě ruštiny, angličtiny, češtiny.

 

Jak se mohu zaregistrovat na školeni?

Vyplňte registrační formulář na webové stránce www.euromed-prague.cz v sekci Akce. Poté obdržíte e-mail s uvedením platbních údaju.

Důležité!!! Registrace je platná až po zaplacení zálohy nebo plné částky připsané na účet školy Euromed.

 

S čeho se skládájí školeni?

Školeni  se skládají z praktických a teoretických částí.

Teoretickou částí jsou prezentace trenéra, diapozitivy, kresby a diagramy na flipchatu, na papíře, otázky a odpovědí na téma školení.

Praktická část obsahuje ukázku techniky na modelu lektorem a práce studentů na latexu nebo modelu v závislosti na konkrétní školeni. Postav  ruce, nataženi pod dohledem trenéra a jeho asistenta.

Po úspěšném absolvování kurzu obdrží každý student obdrži mezinárodní certifikát.

 

 Co je potřeba mít s sebou?

Musíte mít s sebou:

Pracovní oděvy, boty, strojek na permanentní make-up, jehly ke strojku. Při práci na modelu je třeba také vzít s sebou pomůcky pro kreslení skici na modelu (pinzeta, nůžky, tužky, měřitka, které používate v práce).

Všechny ostatní pomocné materiály poskytujeme my: pigmenty, jednorázové materialy (vatové polštářky, dezinfekce, oblečení pro modelky, vazelínu, kelimky na pigment ...), anestezie, latex, rukavice, atd. Také papír, tužky.

Důležité!!!

Musite mít svůj  přístroj na školeni s sebou protože po školení nadále pracujete se zákazníky přesně s tím samým přístrojem. Jste-li začatečnice  a ještě nemáte vlastní strojek, můžeme vám půjčit přístroj po dobu tréninku nebo můžete si objednat u nás nový strojek s platbou předem. K tomu je třeba předem nás kontaktovat.

Jak mohu zaplatit za školeni?

Po vyplnění registračního formuláře na webové stránce www.euromed-prague.cz obdržíte e-mail s platbní údaje. Můžete zaplatit převodem na účet společnosti v eurech nebo korunovem ekvivalentu. V případě potřeby můžete zaplatit i systémem Wester Union a Pay Pal.

Pro naše studenty nabízíme postupnou možnost platby. Můžete zaplatit celou částku okamžitě nebo zálohu ve výši jednoho dne tréninku. U každého školeni je záloha individuální. Najdete ji v sekci Registrace v každé akce.

Důležité!!!

Registrace je platná až po zaplacení zálohy nebo plné částky připsané na účet školy Euromed.

Záloha je nevratná !!!

Jak se dostanu z letiště do hotelu nebo místa školeni?

Chcete-li objednát transfer nebo vyzvědnutí na letiště, stejně jako dozvědět, jak se dostat do naší školy, kontaktujte nás emailem euromedprague@gmail.com, nebo na telefonním čísle +420774058550, 420608260868.

 

Kde mohu se ubytovát během školeni?

Kontaktujte nás emailem euromedprague@gmail.com, nebo na telefonním čísle +420774058550, +420608260868 a my Vám doporučujeme ubytování  v závislosti na místě konání.